KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11754074
nr 1175 4074
Akvarell
Oidentifierad konstnär, blomsterstilleben, signerad, motivet: 75x52
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:00:13
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr